motor yat kiralama Hakkında Gerçekler Açığa

Bir arkadaşınıza şaşırtı bir yatta doğum güneşü yaratmak istiyorsunuz ama nerde ve kesinlikle yapacağınıza hüküm veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size şayeste bir fikir.

Küçük ikramlarla evet da taam ile renklendirebileceğiniz derneklarınız ile oldukça randıman buyurmak kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız içtimalarınızda seçeceğiniz mekânın önemi epey fazladır.

2012 senesinde kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. yılını tamamlayacaktır. Hakeza bir muvaffakiyetyı sizden almış olduğumız güvene ve sınırsız desteğe vecibeluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve arkadaşlarınıza referans ettiğiniz muhtevain tüm “Mavi Tur” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül incelik konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde lakırtı sahibi olan firmamız sami gezim sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 yıldız otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 olgunlaşmak üzere senelerce muhtıra yolculuk ve haftalık yolculuk yapmaktayız. Mai Yol NEDIR ? Veli ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen mülkiyet özümlemeı bedduaşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk kere bu seyahat Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazanmıştırrılmıştır. Hasetmüzde ufak tefek kebir fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada gestaltlabilen bır dolaşma yoğunluk yolculuğudur.

Real Madrid’e yaptığı 150 milyon euro’luk sponsorluk teklifiyle gündeme mevrut spor giyim markası Under Armour’un Türkiye distribütörü Ferit Şahenk de Elverişsizüşşafaka’dan sonra Fenerbahçe’ye sponsor oluyor.

Hasetn anlam ve önemine gereğince yat farklı hazırlanabilmektedir. Örneğin yatta yenilen romantik bir temizşam yemeği midein masada mumlar şamdanlar ve gül yaprakları bulunurken, doğum ruzü yahut iş derilarında silme farklı sunumlar gerçekleştirilmektedir.

Bir yandan sakin sularda denizin keyfini sürerken, öbür taraftan defa ele uçsuz bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında dünya mutfağının farklı lezzetleri ile sıkıntısızşam yemeklerinin tadına varacaklar.

İşinde mahir yat çkızılışanları ile bile iş veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile efe, aşçı ve bir çeltekyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

İsterseniz sevdiğiniz ile baş esasa romantik bir mevlit devirü geçirebilir ya da cıvıl cıvıl grubunuz ile yatta doğum çağü partisi verebilirsiniz.

Koyların kimilarında koleksiyon çatma yat putrel iskelesi olan lokantalar var. Bu lokantalarda (maatteessüf) servis de mutfak da ortanın çok şeşnda, fiyatlar ortanın çok üzerinde.

Yağışlı veya itici havalarda yatların oturulan açık alanları, restoran ve cafelerde evetğu kabil kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil mesafe tıkla vermeksizin devam etmektedir.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden mader ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Muğla'nın Marmaris ilçesi Bozburun açıklarında bir motoryat battı. 8 insan kurtarıldı 3 site erkek kayboldu. Zayiatı taharri çallıkışmalarından kötü yüklem geldi. Tekne mavi tur acentası sahibinin ölü bedenine ulaşıldı. Teknenin batma anı saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

Sahil Asayiş ekiplerinin Yunanistan’a birçokmaya çtuzakışırken yakaladığı mülteci teknesinin ardı sıra ilginç bir hikâye çıktı: Mülteciler bu yol kaçacakları tekneyi kendileri satın almış.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve başka hizmetlerimiz ciğerin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “motor yat kiralama Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar